Spremembe v poslovodstvu Pošte Slovenije

Datum objave: 19.08.2021

Obveščamo vas, da je nadzorni svet Pošte Slovenije po včerajšnji seji z mag. Andrejem Rihterjem in Vinkom Filipičem, članoma poslovodstva Pošte Slovenije, sklenil sporazuma o prenehanju mandata člana poslovodstva ter razvezo pogodb o zaposlitvi obeh članov poslovodstva. Mag. Andreju Rihterju mandat člana poslovodstva preneha z dnem 5. 9. 2021, Vinku Filipiču pa z dnem 15. 9. 2021.

Pošto Slovenije vodi začasni generalni direktor Tomaž Kokot, mag., ki je nastopil mandat z dnem 1. 4. 2021, in sicer za največ leto dni.

Posita IPPS Moj Paket PS Logistika EPPS Intereuropa